Plán letních dovolených pro rok 2021

autor: | Dub 2, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

Krkonoše
Pančavský vodopád, Krkonoše

zaměstnavatel je podle platných dohod povinen zveřejnit plán letní dovolené do konce března.

Vzhledem k tomu, že někteří nadřízení nemají o tomto informaci (nebo to alespoň tvrdí), zveřejňujeme pro vás plán dovolených zde na našem webu.

Znovu zveřejňujeme naši informaci z Týdne 3/2021

Zaměstnavatel si pro tento rok vymínil přechodné období. Dle jeho názoru je nová úprava velice komplikovaná a jednotlivá oddělení včetně logistiky se na změny musí dostatečně připravit, což definoval – nejpozději k 31.3. Nicméně právě s výrobami tuto úpravu diskutujeme minimálně dva roky. Dohodli jsme se na tom, že v přesně a trvale definovaných týdnech si každý zaměstnanec bude moci čerpat dovolenou v délce dvou týdnů po dohodě s nadřízeným dle vlastního uvážení. K tomuto se přizpůsobí naplánování výroby, popřípadě se personál doplní o brigádníky. Zaměstnanec si bude moci hlásit dovolenou dostatečně dlouhou dobu dopředu (například již v prosinci) a nebude docházet k tomu, že  partneři pracující na různých závodech BOSCH Jihlava nebudou moci trávit dovolenou v jednotném termínu. Je zde zaprotokolována i možnost individuální dohody čerpání mimo stanovené termíny.

Praha
Pražský hrad, hlavní město Praha

Přečtěte si naše další články

Nalezená taška !

Nalezená taška !

Vážení kolegové, dnes jsme dostali informaci ohledně nálezu tašky s osobními věcmi, kde byla mimo jiné i tužka s naším logem Odbory Bosch. Taška...

číst více
CzechBulgarianEnglishGermanRomanianUkrainian