Plán letních dovolených pro rok 2021

autor: | Dub 2, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

Krkonoše
Pančavský vodopád, Krkonoše

zaměstnavatel je podle platných dohod povinen zveřejnit plán letní dovolené do konce března.

Vzhledem k tomu, že někteří nadřízení nemají o tomto informaci (nebo to alespoň tvrdí), zveřejňujeme pro vás plán dovolených zde na našem webu.

Znovu zveřejňujeme naši informaci z Týdne 3/2021

Zaměstnavatel si pro tento rok vymínil přechodné období. Dle jeho názoru je nová úprava velice komplikovaná a jednotlivá oddělení včetně logistiky se na změny musí dostatečně připravit, což definoval – nejpozději k 31.3. Nicméně právě s výrobami tuto úpravu diskutujeme minimálně dva roky. Dohodli jsme se na tom, že v přesně a trvale definovaných týdnech si každý zaměstnanec bude moci čerpat dovolenou v délce dvou týdnů po dohodě s nadřízeným dle vlastního uvážení. K tomuto se přizpůsobí naplánování výroby, popřípadě se personál doplní o brigádníky. Zaměstnanec si bude moci hlásit dovolenou dostatečně dlouhou dobu dopředu (například již v prosinci) a nebude docházet k tomu, že  partneři pracující na různých závodech BOSCH Jihlava nebudou moci trávit dovolenou v jednotném termínu. Je zde zaprotokolována i možnost individuální dohody čerpání mimo stanovené termíny.

Praha
Pražský hrad, hlavní město Praha

Přečtěte si naše další články

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!