ANKETA – pomoc obětem jižní Moravy

autor: | Čvn 25, 2021 | Aktuality

Každý z Vás nejspíše zaznamenal neštěstí, které se včera stalo obyvatelům jižní Moravy v důsledku živelné katastrofy.

Z toho důvodu a také proto, že se nám ozývají naši členové, zda je možno obětem této tragédie pomoci, se předseda rozhodl darovat vybrané obci přímo přes jejího starostu konkrétním obyvatelům z postižených obcí částku ve výši 50.000,- Kč z finančních rezerv naší odborové organizace ODBORY BOSCH.

Tornad_1

Jelikož k tomuto kroku potřebujeme Vaše odsouhlasení, žádáme Vás, abyste se zúčastnili naší ankety zda finanční prostředky v této výši jménem našich členů darujeme anebo ne.

Také bychom rádi zorganizovali sbírku, kde by veškeré vybrané finanční prostředky byly bezezbytku předány obyvatelům z postižených obcí. Na takto vybrané příspěvky jsme schopni zajistit potvrzení od starosty dané obce, že finanční dar postiženým obyvatelům převzal v plné výši. Finanční prostředky budete moci předat přímo v kanceláři Odbory Bosch na Pávově anebo předsedovi, který za Vámi dojede.

Anketa se týká pouze toho, zda máme přispět i jako ODBORY BOSCH. O využití prostředků naší ZO mohou rozhodnout pouze členové ZO – proto je nutné se pro hlasování přihlásit!

Výše osobních darů pro přispěvatele není ničím omezená.

POMOZTE PROSÍM!!

Vaše ODBORY BOSCH