Antigenní testování ve firmách – změna pravidel

autor: | Kvě 24, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

zveřejňujeme pro vás novou informaci zaměstnavatele..

Vážení zaměstnanci,

podle aktuálních nařízení vlády dochází od 24.05.2021 k rozšíření výjimek pro povinné antigenní testování ve firmách.
Antigenní testování nově NEMUSÍ podstupovat osoby, které doloží, že:

1) prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19, a to po dobu 180 dnů od prvního pozitivního PCR nebo antigenního testu.

2) již absolvovaly očkování proti onemocnění Covid-19 první dávkou očkovací látky v případě „dvoudávkového“ očkovacího schématu a od tohoto očkování uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka. Zároveň neuplynulo více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.

3) již absolvovaly očkování proti onemocnění Covid-19 jedinou dávkou očkovací látky v případě „jednodávkového“ očkovacího schématu a od tohoto očkování uplynulo nejméně 14 dní, ale zároveň ne více než 9 měsíců a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.

Děkujeme za pochopení.

Přečtěte si naše další články

Svařák 2022

Svařák 2022

Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na akci Bosch Svařák. Jedná se o již tradiční benefiční akci, pořádanou naší společností Bosch. Tak jako i...

číst více
Kancelář mimo provoz

Kancelář mimo provoz

Vážení kolegové, Ve dnech 28.11. - 30.11.2022 bude kancelář Odbory Bosch uzavřena z důvodu účasti funkcionářů na školení OS KOVO. V této době...

číst více
CzechBulgarianEnglishGermanRomanianUkrainian
error: Tento obsah je chráněný!