Bosch placené očkování proti chřipce

autor: | Říj 14, 2020 | Aktuality

Chřipka i Covid-19 jsou akutní virová infekční onemocnění dýchacích cest přenášená kapénkovou infekcí. Chřipková sezóna se u nás vyskytuje zejména na podzim a v zimě. Jako nejlepší ochrana proti chřipce se nabízí každoroční očkování. Společnost BOSCH DIESEL s.r.o přispěje všem svým kmenovým i agenturním zaměstnancům, kteří se nechají očkovat v období září-prosinec 2020, částkou 300 Kč čistého!

Proč doporučujeme očkování proti chřipce a jak může pomoci proti koronaviru?

• Očkování může snížit riziko těžkého onemocnění chřipkou.

• Očkování může zabránit souběhu onemocnění chřipkou a Covidem-19.

• Vzhledem k podobným příznakům u obou onemocnění umožní prodělané očkování vyloučit chřipku a tím usnadňuje diagnostiku Covid-19.

Jak získat příspěvek 300 Kč? Nechte se očkovat proti chřipce u svého praktického lékaře. Následně vyplňte čestné prohlášení o provedeném očkování (k dispozici u asistentky Vašeho úseku) a podepsané jej vhoďte spolu s kopií o úhradě očkování do schránky personálního oddělení na Vašem závodě (Závod I – vchod č. 1, přízemí, Závod II – vstupní hala, Závod III – hala 301, u vchodu na personální oddělení). Následující měsíc od doložení dokladu o zaplacení Vám bude do výplaty vyplacena částka 300 Kč čistého. Na příspěvek mají nárok všichni zaměstnanci BOSCH DIESEL s.r.o. vč. praktikantů a agenturních zaměstnanců. Proplácena budou očkování absolvovaná v období září-prosinec 2020 (pokud jste očkování absolvovali již v září, stačí doložit pouze čestné prohlášení a nemusíte již dokládat kopii o úhradě očkování). V případě dotazů kontaktujte, prosím, svého business partnera z oddělení JhP/HRL2.

Přečtěte si naše další články

Svařák 2022

Svařák 2022

Vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na akci Bosch Svařák. Jedná se o již tradiční benefiční akci, pořádanou naší společností Bosch. Tak jako i...

číst více
Kancelář mimo provoz

Kancelář mimo provoz

Vážení kolegové, Ve dnech 28.11. - 30.11.2022 bude kancelář Odbory Bosch uzavřena z důvodu účasti funkcionářů na školení OS KOVO. V této době...

číst více
CzechBulgarianEnglishGermanRomanianUkrainian
error: Tento obsah je chráněný!