Děkujeme všem, kteří se podepsali

autor: | Dub 12, 2023 | Aktuality

Petice proti odchodu do důchodu v 68 letech a za dřívější odchod do důchodu zaměstnanců v náročných profesích

Ve středu 12. dubna 2023 odeslaly Odbory BOSCH společně s 2. ZO OS KOVO podpisové archy s bezmála tisícem podpisů zaměstnanců společnosti Bosch v Jihlavě na naši odborovou centrálu ČMKOS. Svým podpisem dáváte vládě jasně najevo, že s jejich důchodovou „reformou“ zásadně nesouhlasíte. Věříme, že množství předložených podpisových archů sesbíraných napříč celou republikou donutí PSP ČR téma znovu otevřít a naše návrhy s námi projednat.

Děkujeme tímto všem, kteří se na akci podíleli a hlavně těm, kteří svým podpisem stvrdili svoji nevoli.

Podpis_Obrázek