Den protestů – demonstrace v PRAZE

autor: | Lis 9, 2023 | Aktuality

Vážení kolegové, zaměstnanci a vy všichni, jimž není aktuální situace a směřování Česka lhostejné – ĎEKUJEME !!

Vážíme si zájmu všech, kteří je již nahlásili na demonstraci v Praze (viz náš článek ZDE).

Zájem, jaký jste vy všichni o tuto akci projevili pravděpodobně skutečně zrcadlí aktuální životní úroveň, problémy a spokojenost obyvatel ČR. Takovou odezvu vás všech na tom něco změnit, jet s námi do Prahy a projevit současné vládě nespokojenost lidí jsme skutečně nečekali!

I přes to, stále přijímáme vaše přihlášky na tuto akci a znovu vyzýváme všechny zaměstnance (nejen odboráře), kteří chtějí ovlivnit aktuální dění v ČR, aby se společně s námi vydali do Prahy! Jedná se o budoucnost nás všech. Vás a Vašich dětí! Proto je možné (vhodné) vzít s sebou i rodinné příslušníky.

Odbory KOVO v Bosch Jihlava se rozhodly do Prahy vypravit autobusy ve vlastní režii.

• Manifestační pochod a protestní demonstrace proběhne: 27.11.2023 (pondělí)
  • Předpokládaný odjezd kolem 8:00 (přesný čas bude upřesněn) z Pávova
  • Pro JhP zaměstnance zajistíme uvolnění ze směn (náhrada 100% mzdy)

Přihlášení pouze formou SMS ve formátu:

STAVKA, os.číslo, příjmení a jméno, směna (N,R,O), počet rodinných příslušníků

730 846 603 (Odbory Bosch – Melichar)

730 846 604 (KOVO II – Bence)