Do práce na kole

autor: | Dub 6, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

v květnu 2021 se mohou zaměstnanci Bosch Diesel po dobu minimálně 20 dní opět zapojit do akce Do práce na kole. Je možné kombinovat cestu na kole či pěšky s veřejnou hromadnou dopravou. Dobrovolníci mohou vytvářet týmy. Každý z týmu může jezdit svou trasu. V rámci firmy může být vytvořeno více jezdeckých týmů.

cyklista_vs_auto


Interní soutěž o elektrokolo Bosch:

Elektrokolo Bosch může vyhrát každý zúčastněný zaměstnanec, který najede v květnu více než 250 km. O výherci elektrokola rozhodne losování. Účastníkům bude podle možnosti po dobu soutěže poskytnuta skříňka na převlékání a stojan na kolo. V roce 2021 podpoří Bosch účast všech našich zaměstnanců formou proplacení startovného ve výši 430 Kč/osobu.


Registrace do soutěže:

Registraci do soutěže proveďte na adrese soutěže: https://www.dopracenakole.cz.

Při registraci do soutěže uvádějte firmu BOSCH DIESEL s.r.o., startovné si musí účastníci při přihlášení uhradit sami do 30.4.2021, později Vám bude startovné ve výši 430 Kč po předložení dokladu o zaplacení proplaceno přes firemního koordinátora ve výplatě.


Firemní koordinátor:

Tomáš Baloc (JhP/HRL-COM)

Tel.: +420(56)758-5022

E-mail: Tomas.Baloc@cz.bosch.com

do práce na kole

Přečtěte si naše další články

Týden 23/2024

Týden 23/2024

Situace ve výrobě – všeobecně Všechny výrobní úseky napříč závodem se potýkají se situací, jakou závod Jihlava nepamatuje. Byli jsme zvyklí na to,...

číst více
Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!