Do práce na kole

autor: | Dub 6, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

v květnu 2021 se mohou zaměstnanci Bosch Diesel po dobu minimálně 20 dní opět zapojit do akce Do práce na kole. Je možné kombinovat cestu na kole či pěšky s veřejnou hromadnou dopravou. Dobrovolníci mohou vytvářet týmy. Každý z týmu může jezdit svou trasu. V rámci firmy může být vytvořeno více jezdeckých týmů.

cyklista_vs_auto


Interní soutěž o elektrokolo Bosch:

Elektrokolo Bosch může vyhrát každý zúčastněný zaměstnanec, který najede v květnu více než 250 km. O výherci elektrokola rozhodne losování. Účastníkům bude podle možnosti po dobu soutěže poskytnuta skříňka na převlékání a stojan na kolo. V roce 2021 podpoří Bosch účast všech našich zaměstnanců formou proplacení startovného ve výši 430 Kč/osobu.


Registrace do soutěže:

Registraci do soutěže proveďte na adrese soutěže: https://www.dopracenakole.cz.

Při registraci do soutěže uvádějte firmu BOSCH DIESEL s.r.o., startovné si musí účastníci při přihlášení uhradit sami do 30.4.2021, později Vám bude startovné ve výši 430 Kč po předložení dokladu o zaplacení proplaceno přes firemního koordinátora ve výplatě.


Firemní koordinátor:

Tomáš Baloc (JhP/HRL-COM)

Tel.: +420(56)758-5022

E-mail: Tomas.Baloc@cz.bosch.com

do práce na kole

Přečtěte si naše další články

Nalezená taška !

Nalezená taška !

Vážení kolegové, dnes jsme dostali informaci ohledně nálezu tašky s osobními věcmi, kde byla mimo jiné i tužka s naším logem Odbory Bosch. Taška...

číst více
CzechBulgarianEnglishGermanRomanianUkrainian