Hledáme dobrovolníky pro projekt „NoHA“

autor: | Čvc 25, 2023 | Aktuality

Vážení kolegové,

Hledáme 7 dobrovolníků, kteří se nebojí práce, chtějí udělat něco pro ostatní a mají chuť se do toho pořádně obout!

Vaším úkolem v rámci našeho projektu „NoHA“ je být celý den na nohou a v rámci plnění svých pracovních povinností se intenzivně se hýbat a následně nám poskytnout odpovědi na naše otázky.

Požadavky na kandidáta:
  • Kmenový zaměstnanec Bosch Powertrain s plným pracovním úvazkem
  • Schopnost objektivně popsat své zkušenosti v rámci projektu „NoHA“ a umět nám je sdělit
  • Dělník v provozu
  • Být celý den na nohou (žádné sedátko, židle atp.)
  • Zaměstnanec má a používá výhradně jen pracovní obuv ATLAS (viz obrázek)
  • Člen naší ZO Odbory Bosch
boty ATLAS

Co vám nabízíme:
  • Možnost získat novou pracovní obuv zn. UVEX (viz obrázek)
  • Podílet se na výběru testování a hodnocení této značky boty přímo v provozu firmy Bosch
  • Jako odměnu za vaše objektivní hodnocení každý ze sedmi dobrovolníků dostane naše tričko
Bild 882

Podmínky účasti:
  • Kandidáti se přihlásí posláním SMS zprávy na číslo 777846849 s textem „NoHA“ a číslem velikosti nohy (boty)
  • Vybráno bude prvních 7 účastníků, kteří pošlou SMS zprávu a splní výše uvedené požadavky na kandidáta

7 vybraných dobrovolníků budeme kontaktovat a poskytneme další informace.

Děkujeme že jste s námi…. 🙂

Vaše Odbory Bosch