Letní dětské tábory – Březová

autor: | Led 12, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové, jako každým rokem dostáváme i letos příležitost poslat své děti na letní tábor do Březové. Níže je leták od zaměstnavatele, s podmínkami a podrobnostmi ohledně rezervace. Doufejme, že letošní situace dovolí, aby naše děti mohly strávit pár letních dní se svými kamarády, případně si nové kamarády najít. Každý zaměstnanec který pečuje o dítě má možnost využít slevy 750,-Kč z ceny tábora. Pro prvních 200 zapsaných dětí, zaměstnavatel poskytne navíc slevu 1250,-Kč do celkové hodnoty 2.000,-Kč.

POZOR! Termín pro nahlašování dětí je od 18.1.2021, 09:00hod ! Sleva 2000,-Kč platí pouze pro jedno dítě z rodiny a míst pro uplatnění této slevy je jen 200! Nicméně, pokud to nestihnete včas, i tak dostanete po registraci slevu na tábor v Březové 750,-Kč od firmy.

Odbory budou i letos přispívat svým členům na dětský letní tábor, takže vaše konečná cena může být po uplatnění všech výhod velmi lukrativní!

Rychle na to s dětmi koukněte, v pondělí se přihlaste a HURÁ NA TÁBOR… 🙂

další informace na WWW.ISTAN.CZ

Březová_2021

Přečtěte si naše další články

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!