Nabíjení elektromobilů v ohrožení?

autor: | Led 27, 2021 | Aktuality

Po přečtení tohoto článku se stále zamýšlím nad tím – jaká je vlastně podpora e-mobility pro koncové spotřebitele…?

Sledováním trendů a technologií v rámci e-mobility se zabývám od počátku. Jako člověk pracující v automobilovém průmyslu jsem aktuálně k čisté elektromobilitě velmi skeptický. Jsem otevřený této myšlence a snažím se najít v této problematice to nejlepší pro životní prostředí, ale i pro konečného zákazníka. Zatím se mi však zobrazují jen střípky toho dobrého oproti velkým střepům toho špatného na tomto konceptu.

Čeká nás (a nejen v DE) opravdu taková budoucnost? Znamená to, že vlastník elektromobilu bude v budoucnu omezován, kdy si smí a kdy nesmí nabít svoje auto? Bude takový majitel odkázán na milost a nemilost dodavatele elektrické energie – kdy autem pojede a kdy bohužel ne?

Již jen tím, že se o takovýchto úvahách v rámci členské země EU diskutuje na vládní půdě největšího člena Evropské unie, je jen otázka, kdy se moloch EU probudí a zase něco vymyslí!

Přečtěte si následující článek: Německý ministr couvl s návrhem na dálkové odpojování nabíjení elektroaut

Přečtěte si naše další články

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!