Návštěva vedení OS KOVO továrny Bosch v Jihlavě

autor: | Led 24, 2023 | Aktuality

Předseda OS KOVO Roman Ďurčo společně s místopředsedou OS KOVO Ivo Kuželem přijali naše pozvání a 26.1. – 27.1.23. navštíví náš závod v Jihlavě. Připomenu, že oba kolegové byli zvoleni do svých funkcí teprve nedávno, a to v červnu minulého roku. Do našeho závodu tedy zavítají poprvé. Doprovázet je bude vedoucí Regionálního pracoviště OS KOVO Jihlava, kolega Luboš Muzikář.

K programu:

Hosty přivítá p.Carle Ralph (obchodní ředitel) za přítomnosti předsedů Odbory Bosch a KOVO2. Přítomni budou též místopředsedové našich kováckých organizací, zástupce Komise mladých Kováků a zástupce Evropské rady zaměstnanců skupiny Bosch. Následně bude hostům promítnuta prezentace skupiny Bosch Group a samozřejmě také představen závod Bosch Powertrain Jihlava. Poté bude prohlídka výroby čerpadel a následně se přesuneme k logistickým tématům na hale 350 – průmysl 4.0. Předseda OS KOVO (Ďurčo) a zástupce firmy (Krsička) se chtějí také setkat a pohovořit spolu v rámci jednání za zavřenými dveřmi. Tento čas využijí zástupci našich odborů k diskuzi z místopředsedou svazu.

Odpoledne a druhý den se setkají celá grémia zástupců KOVO v Bosch ČR (tj. včetně kolegů z Českých Budějovic). Diskutovat se budou důležitá témata z OS KOVO a ČMKOS. Hlavním bodem bude příprava a koordinace následujícího kolektivního vyjednávání mezi jihlavským a budějovickým závodem.

Týden 11/2024

Jednání s vedením společnosti Pracovní místa s nižší zátěží a s méně náročným směnovým modelem Dlouhá léta zaměstnavatel ve spolupráci s odbory...