Očkování vakcínou od firmy Pfizer

autor: | Pro 2, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

přinášíme Vám informaci zaměstnavatele k očkování druhým typem vakcíny Comirnaty od firmy Pfizer / BioNTech.

Začínáme očkovat Pfizerem!Vážení zaměstnanci,
 
od pondělí 6.12.2021 již máme k dispozici vakcínu Comirnaty od společnosti Pfizer pro očkování proti covid-19 v JhP!  
 
Ta doplňuje aktuální vakcínu Janssen od společnosti Johnson & Johnson, kterou v jihlavském závodě Bosch již očkujeme.
Očkování zdarma proti covid-19 v JhP je určeno pro zájemce z řad kmenových a agenturních zaměstnanců – primárně pro ty, kteří ještě nejsou očkovaní proti covid-19.
 
Doplňkově je možné očkování vakcínou Pfizer v JhP využít i pro posilující třetí dávku (i když přednostně pro tento účel, prosím, využívejte oficiální očkovací centra vzhledem k omezeným kapacitám očkování v JhP).
Očkování třetí dávkou Pfizer v JhP mohou využít kmenoví i agenturní zaměstnanci JhP, kteří již mají za sebou plné 2 očkovací dávky a od poslední dávky již uplynula doba 5 měsíců (nad 60 let / chronicky nemocní), resp. 6 měsíců (ostatní věkové skupiny).
Před očkováním třetí dávkou bude nutné předem lékaři v JhP ukázat platný certifikát o předchozím očkováním s potřebnou dobou uplynulou od poslední očkovací dávky.
Očkování třetí dávkou mohou absolvovat osoby, které byly předtím očkovány vakcínami Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Spikevax (Moderna), vakcínou společnosti AstraZeneca nebo jednodávkovou vakcínou Janssen od společnosti Johnson&Johnson.


Informace o očkování proti covid-19 v JhP:  
v případě zájmu se registrujte přes asistentku Vašeho oddělení / hlavního mistra (ti Vám zajistí termín očkování)
kapacita očkování je omezena
při registraci na očkování proti covid-19 v JhP upřednostňujeme neočkované zaměstnance před zaměstnanci, kteří by se chtěli nechat očkovat třetí dávkou
očkování probíhá v ordinaci závodního lékaře (na závodě I – Humpolecká, na závodě III – Pávov) a v pracovní době zaměstnance (celkový čas 25-30 min.)
před samotným očkováním zaměstnanec absolvuje antigenní test na covid-19
 
Při registraci na očkování vakcínou Pfizer budeme vzhledem k balení (6 dávek v jedné ampulce) vždy zohledňovat fakt, aby se v daný den využilo ideálně všech 6 dávek vakcíny.
Z tohoto důvodu se může stát, že budete na Váš termín očkování chvilku čekat, nebo může být naplánován velmi narychlo (vždy podle aktuální potřeby).
 
Upozornění: Účast na očkování je zcela dobrovolná. Vhodnost očkování doporučujeme konzultovat s lékařem. Žádostí o zařazení do seznamu zájemců uděluje zaměstnanec souhlas ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) GDPR se zpracováním svých osobních údajů nezbytných pro zajištění očkování (tj. osobní číslo, jméno a příjmení). Shromážděné údaje budou využity výhradně za účelem koordinace očkování a po ukončení akce budou zlikvidovány. Přístup k těmto údajům mají pouze osoby pověřené koordinací očkování.

Přečtěte si naše další články

Týden 23/2024

Týden 23/2024

Situace ve výrobě – všeobecně Všechny výrobní úseky napříč závodem se potýkají se situací, jakou závod Jihlava nepamatuje. Byli jsme zvyklí na to,...

číst více
Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!