Ohlédnutí se za letošním rokem a přání Vám, našim členům…

autor: | Pro 20, 2022 | Aktuality

Vážení kolegové,

V tomto roce jsme za Vás úspěšně řešili množství žádostí, podnětů, ale i stížností, se kterými jste se na nás obrátili. Ať už se jednalo o věci čistě soukromé anebo pracovní. Vždy jsme se každým jednotlivým případem zabývali stejně aktivně a důsledně, jako bychom pomáhali vlastní rodině. A my vlastně takovou rodinu v rámci firmy Bosch tvoříme. Bez Vaší účasti bychom toho dosáhli jen velice obtížně. Je to jako v románu Alexandra Dumase: „Jeden za všechny, všichni za jednoho!“ Každý z Vás, našich členů, je totiž velice důležitým stavebním kamenem naší organizace. Vaší organizace – Odbory Bosch!

Chtěli bychom Vám poděkovat za vaši přízeň a podporu. Věříme, že díky narůstající členské základně a společné síle se nám podaří úspěšně hájit oprávněné zájmy a nároky zaměstnanců i v příštím roce 2023 a zajistit tak stabilní zaměstnání za odpovídající mzdu každému. Tak jako firma Bosch i my máme do příštího roku velké cíle. K tomu, abychom jich dosáhli potřebujeme Vás, naše zkušenosti a také trochu štěstí.

Jsme hrdí, že stojíte za námi stejně, jako my stojíme za každým jedním z Vás. Vaše důvěra v nás a je to, co nás motivuje a pohání dál. A to nejen když se vše daří, ale i když nejde všechno tak, jak bychom si přáli.

Vážení přátelé, dovolte, abychom Vám jménem celého výboru základní organizace Odbory Bosch popřáli krásné Vánoce. Dětem pod stromeček to co si přejí a dospělým radost z rozzářených dětských očí. Važme si jeden druhého a to nejen o Vánocích, ale i v nadcházejícím roce 2023 do kterého přejeme zejména zdraví a rodinnou pohodu Vám i vašim blízkým.

Vánoce 2022

Přečtěte si naše další články

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!