Otevření sjezdu již v pondělí

autor: | Lis 12, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

dnes 12. 11. 2021 jsme se zúčastnili posledního kontrolního dne, kde bylo rozhodnuto o předání stavby do předběžného užívání. To znamená, že od pondělí 15. 11. 2021 bude sjezd z Pávova otevřen pro osobní dopravu. Během diskuze vyplynula skutečnost, že kvůli administrativnímu zásahu hrozilo, že se sjezd otevře až v úterý 16. 11. 2021. Zde jsme museli intervenovat u zástupce Kraje Vysočina, aby kvůli správnímu poplatku 1000,- Kč nebyl ohrožen termín, který jsme Vám slíbili. Do zkušebního provozu bude stavba uvedena pravděpodobně začátkem Března 2022, kdy také proběhne měření hluku. Poté bude teprve zahájen trvalý provoz.

To už nás ale zase bude čekat oprava přivaděče, která bude probíhat v období 2022 až 2023. Provoz bude zúžen do jednoho pruhu a ŘSD nepředpokládá výrazné dopravní komplikace. I tuto situaci však pro Vás budeme monitorovat a pravidelně Vás informovat.

Velmi bychom chtěli poděkovat za vstřícný přístup ŘSD (zejména panu Solničkovi) a také zhotoviteli stavby, kteří s námi úzce spolupracovali a umožnili nám se kontrolních dnů zúčastnit a vždy plně reagovali na naše podněty a připomínky.

Věříme, že nový sjezd přispěje k lepší dopravní situaci zejména v časech dopravní špičky.

Šťastnou cestu bez nehod Vám přejí Vaše Odbory Bosch.

Přečtěte si naše další články

Týden 24/2024

Týden 24/2024

Čtvrtletní schůzka s vedením společnosti Čtvrtletní setkání odborů a vedení společnosti není až takovou samozřejmostí, jak se zdá. V naprosté...

číst více
Týden 23/2024

Týden 23/2024

Situace ve výrobě – všeobecně Všechny výrobní úseky napříč závodem se potýkají se situací, jakou závod Jihlava nepamatuje. Byli jsme zvyklí na to,...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!