Poděkování předsedy OS KOVO

autor: | Dub 3, 2023 | Aktuality

Vážené kolegyně a kolegové,

v souvislosti se středeční demonstrací před Úřadem vlády považuji za svou povinnost Vám všem poděkovat za to, že jste obětovali svůj volný čas a energii a připojili se k našemu protestu proti krokům vlády. Jsem přesvědčen o tom, že nás tento společný protest stmelil a pootevřel cestu k tomu, abychom dokázali ještě lépe a s větším důrazem prosazovat to, co považujeme za správné.

Velmi si vážím toho, že se k našemu protestu svolanému OS KOVO připojila také řada dalších svazů sdružených v ČMKOS a také jim chci tímto poděkovat. Jak na demonstraci zaznělo, všech odborářů je v České republice kolem 500 tisíc, byl bych rád, kdybychom v této mimořádně obtížné době dokázali prosazovat společně naše hlavní zájmy a cíle, protože ty jsou pro všechny stejné – chceme, aby zaměstnanci i občané této země mohli žít své životy v co nejdůstojnějších podmínkách.

Podpis_Ďurčo
Bc. Roman Ďurčo
předseda Odborového svazu KOVO

S pozdravem

Přečtěte si naše další články

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!