Pojeďte s námi v pelotonu – Na kole dětem

autor: | Čvn 1, 2023 | Aktuality

Milí kolegové, vážení odboráři,

Letos, stejně jako loni jsme se rozhodli znovu podpořit nadační fond Josefa Zimovčáka,  Na kole dětem, na podporu onkologicky nemocných dětí.

Jako odborům se nám také podařilo propojit dvě akce, „Do práce na kole“ a „Na kole dětem“ a spojit je v jeden úžasný okamžik, který si budete moci vychutnat s námi, a to již dne 6.6.2023. Líbí se nám představa propojení našich cyklistů mezi oběma akcemi. Jako výsledek našeho snažení a za podpory firmy Bosch Powertrain s.r.o. se letos poprvé může výherce soutěže „Do práce na kole“ těšit, že mu hlavní cenu předá několikanásobný mistr světa v jízdě na vysokém kole pan Josef Zimovčák. Slavnostní předání hlavní ceny proběhne v areálu firmy Bosch v parku na Karlově zámečku, kde Bosch pro účastníky připravil i malé občerstvení.

Každý, kdo se chce svézt v pelotonu a chce si vychutnat nezapomenutelný cyklistický zážitek, je vítán a může se přidat. Akce je určena i široké veřejnosti. Svojí jízdou podpoříte tuto krásnou akci, pomůžete dětem a ještě si odnesete nezapomenutelný zážitek.

Datum 6.6.2023, start v 07:45 z Masarykova náměstí v Jihlavě

S sebou doporučujeme: kolo, helmu, dobrou náladu 😊

Můžete ujet trasu Náměstí – Bosch nebo i více.

Kdo chce, může si na sebe vzít „boschácký“ dres nebo jiné poznávací znamení, aby bylo vidět, že

my „BOŠÁCI“ do toho umíme šlápnout!

logo-Na-kole-dětem-RGB_1100px