Poslední volné licence Seduo – ZDARMA!!

autor: | Čvc 20, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že jsou k dispozici ještě poslední volné licence na online vzdělávací kurzy SEDUO.

Licence je pro zájemce zcela zdarma a má platnost do konce roku 2021!

Na SEDUO máte k dispozici přibližně 300 videokurzů. Témata kurzů i jejich zaměření je různorodé, např.:

Anatomie lži: jak poznat lháře, Zvládání manipulace a strachu v komunikaci, Excel pro začátečníky, Ovládněte každodenní pokec v angličtině, Microsoft 365: Outlook – pošta a kontakty, Adobe Photoshop: základní práce s fotografií, Základní technologický slovník, Nastavte si konečně bezpečné heslo, Jak efektivně vyhledávat pomocí Google, Jak na český pravopis

Seduo

Kurzy můžete absolvoval v pohodlí vašeho domova anebo třeba venku u vody. Jednou z výhod je to, že si čas na kurz uděláte přesně kdy chcete a tak dlouho jak chcete. Nikdo vás nesleduje, když uděláte chybu, nikdo jiný než vy to neví. Takže odpadá tréma a obavy z neúspěchu, případně stud před cizími lidmi.

Já sám kurzy SEDUO využívám již druhým rokem a musím říct, že v některých oblastech mi opravdu pomohly.

Je jen na Vás, zda nějaký kurz dokončíte. Pokud ale nějaký kurz dokončíte, systém SEDUO Vám vytiskne certifikát o absolvování. A když Vás kurz nezaujme, zvolíte si prostě jiný. Počet kurzů, který si zvolíte není omezený a můžete jich klidně sledovat i několik na jednou.

Zároveň je to možnost, jak si zadarmo rozšířit své schopnosti a dovednosti. To Vám může velmi pomoci ve vaší další práci ať už u Bosche, doma anebo jinde.

Jedná se o předtočená videa, kde jsou v průběhu anebo na konci kvízy (zvolíte si jednu z nabízených odpovědí), po jejichž dokončení získáte certifikát o absolvování. Kvízy můžete neomezeně opakovat a přitom nikdo neví, zda jste to zvládli na poprvé anebo po třicátém pokusu.

Bronislav_Sobotka

Doporučuji vyzkoušet například Angličtinu od Bronislava Sobotky – zábavnou a nenásilnou formou zvládnete cizí jazyk.. 🙂

Nemusíte se bát si o licenci zažádat. Pokud budete mít dotazy, můžete se obrátit i na mne (Petr Nesměrák +420567585462).

Jak získat licenci?
Pracovníci z výroby si mohou zažádat prostřednictvím formuláře, který je dostupný na nástěnkách u kantýn, popř. u mistrů. Je třeba vyplnit osobní údaje, uvést proč o licenci žádáte, nechat schválit vedoucím, doručit na HRR3.
ANG zaměstnanci mohou o licenci SEDUO žádat standardně přes TrainM.

Seznam videokurzů LINK

Kontaktní osoba:
Kateřina Hodová (C/HRR3-CZ)
Tel.: +420567585689
E-mail: Katerina.Hodova@cz.bosch.com

Přečtěte si naše další články

Týden 23/2024

Týden 23/2024

Situace ve výrobě – všeobecně Všechny výrobní úseky napříč závodem se potýkají se situací, jakou závod Jihlava nepamatuje. Byli jsme zvyklí na to,...

číst více
Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!