Potvrzeno, sečteno. Pracovat se bude!

autor: | Bře 29, 2022 | Aktuality

Po oficiálním vyjádření Benceho (po jednání s celým výborem KOVO II), že nedopustí čerpání hromadné dovolené, vedení společnosti svolalo poslední schůzku k tomuto tématu. Pan ředitel se jí musel účastnit telefonicky, protože je na služební cestě v Německu. A předseda Bence též telefonicky, neboť opět není v kanceláři. Vedení společnosti chtělo dát ještě jednu, poslední šanci tomu, aby zaměstnanci mohli být během Velikonočních svátků doma se svými rodinami. Výbor II. ZO OS KOVO však rozhodl, že toto volno nepodpoří za žádnou cenu. S tím, že cituji: „Je super, že máme práci“. Toto rozhodnutí KOVO II znamená, že zaměstnanci ve směnném modelu 20S budou muset do práce. Je až úsměvné, kdo vlastně v tomto případě myslí na lidi… jestli KOVO II anebo kapitalista.

Můžeme si oči vyplakat a plíce vykřičet, ale pokud budou rozhodovat lidi, kteří nejsou schopni překročit svůj vlastní stín, budou padat rozhodnutí, která nebudou ku prospěchu nikomu.

Přečtěte si naše další články

Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!