Studium na Vysoké škole polytechnické

autor: | Srp 11, 2021 | Aktuality

letak_KTS_NMgr_1

Vážení zaměstnanci,

minulý týden zaměstnavatel informoval o Podpůrném programu při studiu na VŠ, který je určen pro studenty bakalářských studijních programů. Jednou z možností, jak začít studovat při práci a vyhnout se dojíždění do velkých univerzitních měst, jsou tři nově otevřené bakalářské obory na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Jedná se o Aplikovanou informatiku, Aplikovanou techniku pro průmyslovou praxi a Aplikované strojírenství. Výuka je postavena na nejnovějších trendech v oblasti průmyslové automatizace a robotizace. Přihlásit se můžete do 19.8.2021. Pokud se vám studium zalíbí můžete pokračovat do dalšího ročníku inženýrského studia.

letak_kombi_KTS_Bc_2

Lze tak poprvé na Vysočině získat titul Ing. V oblasti techniky jsou kvalifikovaní odborníci pro naši firmu nenahraditelní, a proto jsme v úzkém kontaktu právě s Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě. Její studenti u nás absolvují odborné praxe a jsou nedílnou součástí mnoha týmů na praktikantských pozicích. Současně pravidelně pořádáme pro studenty tzv. „tematické dny“ a rozšiřujeme tak jejich odborné znalosti.