Volnočasové aktivity – POZOR, ZMĚNA!!!

autor: | Lis 26, 2021 | Aktuality

Vážení kolegové,

vezměte na vědomí aktuální informaci zaměstnavatele prosím!

Stálé volnočasové aktivity (bazény, bruslení, wellness) – pozastavení s okamžitou platností


Vážení zaměstnanci,
s okamžitou platností až do odvolání se ruší stálé volnočasové aktivity (bazény, bruslení a wellness) pro zaměstnance JhP a jejich rodinné příslušníky.
Důvodem je mimořádné opatření Vlády ČR pro maloobchod a služby. To vchází v platnost v rámci vyhlášeného Nouzového stavu v ČR a dnes 26.11.2021 od 18:00h zohledňuje mimo jiné i provoz sportovišť.
Aktuální počet návštěvníků, který je nyní povolen pro vybraná sportoviště, je max. 100 osob.
Tento počet kapacitně nedostačuje pro potřeby JhP (počet zaměstnanců a rodinných příslušníků, kteří tato sportoviště pravidelně využívají, výrazně převyšuje aktuálně nastavený limit).
 
Již od tohoto víkendu tedy nebudou sportoviště (bazény E. Rošického, Kotlina, Aquapark Laguna, či Horácký zimní stadion) pro Bosch zaměstnance a jejich rodinné příslušníky dostupné.
O případném obnovení těchto volnočasových aktivit Vás budeme včas informovat.
 
Děkujeme za pochopení.

plavání_bruslení-zákaz

Přečtěte si naše další články

Týden 23/2024

Týden 23/2024

Situace ve výrobě – všeobecně Všechny výrobní úseky napříč závodem se potýkají se situací, jakou závod Jihlava nepamatuje. Byli jsme zvyklí na to,...

číst více
Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!