Výzva organizačním složkám OS KOVO

autor: | Úno 15, 2023 | Aktuality

Vážení kolegové, Vážené předsednictvo, Výkonné vedení a krajští zmocněnci.

My, zástupci největší síly OS KOVO na Vysočině, vás vyzýváme ke konání. Aktuální situace a plánovaná opatření vlády k důchodové reformě jsou pro majoritu občanů České republiky zcela neakceptovatelná. Transformace penzijního systému a odchodů do důchodu vážně ohrožuje sociální smír mezi občany a vládou ČR. Záměry oznámené vládou jsou sociálně nepřijatelné a nejsou v souladu s vůlí občanů.

My, zástupci zaměstnanců největšího zaměstnavatele v Kraji Vysočina Vás vyzýváme k akci a požadujeme organizaci a uskutečnění demonstrace proti vládou chystaným opatřením.

Nechceme a nebudeme jen nečinně přihlížet, jak naše budoucnost zaslouženého odpočinku se rozplývá v mlze.

Není nám lhostejné, že jiné spolky a organizace již oznámily konání protestů v Praze a zástupci zaměstnanců opět jen nečinně přihlížejí a vyčkávají na patrně „lepší příležitost“.

Jménem občanů a zaměstnanců od Vás požadujeme neprodlenou reakci a přípravu demonstrace pod záštitou OS KOVO, případně ČMKOS a to v termínu nejpozději do začátku Dubna tohoto roku.

Podpisy_pp

Přečtěte si naše další články

Týden 23/2024

Týden 23/2024

Situace ve výrobě – všeobecně Všechny výrobní úseky napříč závodem se potýkají se situací, jakou závod Jihlava nepamatuje. Byli jsme zvyklí na to,...

číst více
Veselé Velikonoce

Veselé Velikonoce

Hody, hody, doprovody... Veselého zajíčka, ať je svižná metlička, hodně pestrých vajíček, zmalovaných zadniček, pro krásu a pro zdraví, jak tradice...

číst více
error: Tento obsah je chráněný!