Zájezd – Orlí hnízdo a jezero Königsee (2 dny)

autor: | Led 30, 2023 | Aktuality

Vážení kolegové, přinášíme Vám ve spolupráci se základní organizací OS DLV, KRONOSPAN Jihlava nabídku pobytového poznávacího zájezdu do Salzburgu a Národního parku Berchtesgaden.

Termín: 10.6. – 11.6.2023

1. den:

Odjezd z Jihlavy od Billy a z parkovištěKronospanu v 6:00 hodin.  Salzburg – zahrada zámku Mirabell, Mozartův dům, barokní dóm, chrámové náměstí a také lanovka na hrad s krásným výhledem. Nezapomene také na osobní volno v uličkách historického města s mnoha kavárnami a podobně. V podvečer odjedeme na ubytování do penzionu v oblasti Zell am see.

2. den:

Snídaně.Přepravíme se do Národního parku Berchtesgaden. Z Obersalzbergu se vydáme místními Mercedesy na unikátní vyhlídkovou cestu a následně pak původním výtahem na vrcholek hory Kehlstein, kde se tyčí proslulá Hitlerova čajovna nazývaná „Hitlerovo orlí hnízdo´´. Z této odvážné stavby je překrásný výhled na celý Národní park. Po prohlídce sjedeme opět do Obelsalzbergu, odkud přejedeme k jezeru Königsee, které je nejvýše položeným jezerem v Německu a pyšní se neuvěřitelnými 180 m hloubky. Podnikneme vyhlídkovou plavbu lodí k ostrůvku Sv. Bartoloměje, kde navštívíme místní kostelík a projdeme se po břehu jezera. Při návratu do přístavu nevynecháme místní obchody se suvenýry a občerstvením. Návrat do Jihlavy ve večerních hodinách.

Cena:

při 30-ti cestujících: 3.890,- Kč

při 35-ti cestujících: 3.450,-Kč

při 40-ti cestujících: 3.250,-Kč

při 45-ti cestujících: 2.990,-Kč

Cena obsahuje: autobusovou doprava, ubytování v penzionu se snídaní, průvodce a komplexní pojištění.

Cena neobsahuje: předpokládané vstupné pro druhý programový den cca 45 euro. Rovněž neobsahuje večeři, ale v penzionu je restaurace kde je možné si večeři včetně nápojů na místě samém zakoupit.

Zájemci se mohou přihlásit do 10.března 2023.

Bližší informace předseda odborů KRONO kol. Pavel Fatr

tel.: 603476166

E-Mail: krono.odbory@seznam.cz

Týden 11/2024